Ara

+90 (224)
360 55 54

0

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Şirketimiz


Akrida tekstil, kurucuları tekstil sektöründe özellikle kumaş üretimi alanında elde etmiş olduğu 33 senelik deneyimi ile birlikte 2004 senesinde iş elbiseleri kumaşları ve teknik kumaşların satışıyla faaliyetlerine başlamıştır. Geçmiş deneyimini atik ve etkin stratejileri ile birleştirerek ürün gamını ve üretim kapasitesini hızlı bir şekilde arttırmış ve 2015 yılında mevcut tesisine taşınarak ülkemizin birçok farklı bölgesinde ve dış piyasadaki müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Bu doğrultuda yerel pazarda kendi alanında ilk akla gelen firmalardan olan Akrida Tekstil, yerel başarısının yanında uluslararası pazarlara da ürün tedariği sunan bir firmadır. Pazarlama politikası doğrultusunda oluşturmuş olduğu talep ile orantılı olarak yatırımlarını kararlı bir şekilde sürdüren şirketimiz, 2015 yılı itibariyle 6000 m2 kapalı alana sahip yeni tesisinde adım attığı üretim faaliyetleriyle Akrida Tekstil ürün ve hizmet kalitesini daha geniş ulusal ve uluslararası pazarlara sunmayı hedeflemektedir.

2013 yılından itibaren kurumsal ve uluslararası ortamda rekabet edebilen bir firma olmak amacıyla kurumsallaşma çalışmalarını başlatan şirketimiz, yönetim ve bilişim alanında yaptığı sistem yatırımları ile birlikte toplam kalite,müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik alanlarında gelişim göstermektedir.